Творчий пленер викладачів кафедри дизайну ЧДТУ

16 жовтня 2015

За традицією, що склалася протягом останніх років в колективі художників і дизайнерів, які працюють в ЧДТУ, 10 жовтня 2015 року відбувся черговий пленер. Він об’єднав усіх бажаючих відсвяткувати день художника на природі у веселій та дружній атмосфері однодумців, гаслом якої став крилатий вислів «Малюють всі!». Погоджуючись з думкою, що кожна людина – особистість, творче мислення якої абсолютно індивідуальне та образне, колеги запропонували взятися за пензлі та олівці всім тим, хто вагався: чи вміє малювати. Треба визнати, що ентузіазм «зашкалював!».

Прекрасна природа Черкаського краю  спонукала всіх до відтворення її в художніх, поетичних і, навіть, кулінарних шедеврах. Завідувач кафедрою Романенко Н.Г., як модератор події, стимулювала пленеристів не лише добрим словом і вітанням, але й власним долученням до процесу малювання.

Винагородою для всіх стала прекрасна «тепло/холодна» погода, п’янке повітря Дахнівки, смачні шашлик та каша і піднесений настрій.