У ЧДТУ до Дня Художника пройшло відкриття виставки робіт викладачів кафедри дизайну

11 жовтня 2023

10 жовтня 2023 року на кафедрі дизайну Черкаського державного технологічного університеті відкрилася щорічна виставка робіт професорсько-викладацького складу кафедри дизайну ЧДТУ, присвячена професійному святу – Дню художника.

– Кафедра дизайну Черкаського державного технологічного університету постійно не лише вражає креативом, талантом і професіоналізмом, а й ентузіазмом, з яким вони долучаються до благодійних, волонтерських та соціальних проєктів. Надзвичайно тішить, що викладачі кафедри не тільки навчають, а й своїм прикладом демонструють молоді рівень майстерності, на який варто орієнтуватися, – наголосив у вітальному слові ректор ЧДТУ Олег Григор.

Цьогоріч в експозиції, яка розгорнулася в одній з авдиторій кафедри дизайну, представлені роботи: завідувачки кафедри Інни Яковець, доцента Юрія Борисова, старших викладачів: Олени Галицької, Івана Суржикова, Сергія Шилімова, Людмили Шилімової-Ганзенко та викладачів: Вікторії Кудревич, Марини Ткаченко, Вікторії Шкребтій, Володимира Кривоноса

У кожному мистецькому витворі, з притаманною для автора технікою та художньою манерою, присутні індивідуальне бачення та самобутнє відчуття певного образу.

Привітати художників Черкаського державного технологічного університету з професійним святом на відкриття виставки завітали начальниця управління культури департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Валентина Шепецька з головною спеціалісткою управління Людмилою Чорномор, принагідно, виконавши почесну місію,  вручили Подяки міського голови Анатолія Бондаренка колективу кафедри дизайну ЧДТУ, старшим викладачам Олені Галицькій та Івану Суржикову і викладачкам Марині Ткаченко та Вікторії Кудревич за вагомий внесок у розвиток та популяризацію українського мистецтва, ініціативність і креативність під час організації та проведення патріотичного проєкту "Мистецтво переможе!" із розпису протитанкових оборонних конструкцій у Черкаському парку Перемоги.

На власні очі роботи митців ЧДТУ можна побачити в авдиторії 409 кафедри дизайну у четвертому корпусі ЧДТУ на четвертому поверсі.