У ЧДТУ пройшов благодійний аукціон для допомоги тваринам із фронтових регіонів

6 жовтня 2023

5 жовтня 2023 року до Всесвітнього Дня захисту тварин, який відзначала світова спільнота напередодні, кафедра дизайну ЧДТУ за ініціативи старшої викладачки Олени Галицької спільно з президенткою благодійного фонду «Життя» Оксаною Савіцькою, за підтримки Студентської ради ЧДТУ та Відділу студентського розвитку і культурних програм, влаштували благодійний мистецький аукціон у холі першого корпусу Черкаського державного технологічного університету.

Черкаський державний технологічний університет та Черкаський обласний благодійний фонд «Життя» об'єднують роки тісної співпраці – спільні благодійні проєкти, дизайн та виготовлення листівок і плакатів з благочинною метою, відвідини притулків для тварин, збір коштів та корму для хвостатих друзів тощо.

Цього разу відвідувачі благочинної ініціативи могли помилуватися виставкою робіт студентів і викладачів кафедри дизайну та придбати на аукціоні картини й листівки, виконані у різних техніках, зокрема: фото, лінорит, цифровий друк, живопис маслом і акрилом, чи тематичні наліпки, кошти за які будуть спрямовані для піклування про тварин у постраждалих від російської агресії регіонах нашої країни.

– Сьогодні нашої допомоги потребують не лише люди, а й істоти, які не можуть вижити без людського піклування. За допомогою мистецтва ми привертаємо увагу до тварин, яких евакуювали з гарячих точок і які потребують лікування, харчування, житла та любові. Початкова ціна на всі роботи, умисно невисока, аби кожен, замість, наприклад, філіжанки кави, міг придбати витвір мистецтва та долучитися до доброчинної справи, – зазначає старша викладачка кафедри дизайну ЧДТУ Олена Галицька.

Після аукціону  президентка благодійного фонду «Життя» Оксана Савіцька запросила молодь та всіх охочих на урок доброти, під час якого говорили про те, наскільки цінними для людей насправді є тварини і наскільки незамінним для життя і здоров’я людини є спілкування з ними. Учасники зустрічі згадали тваринок, які постраждали внаслідок війни, а також «медійних зірок» – Кота Степана, Пса Патрона та інших.

До того ж, Студентська рада ЧДТУ спільно із благодійним фондом «Життя» ініціювала збір коштів на корм для тварин у прифронтових та фронтових регіонах, яких рятують наші захисники.

За бажанням, можна самостійно купити корм та принести у Студраду ЧДТУ, попередньо узгодивши це з головою Студради Ольгою Басараб.

Банка для донатів на допомогу тваринам: https://send.monobank.ua/jar/44yYHLPYbC

5375411208344114

Кожна гривня рятує життя песика або кошеняти, а доброта сердець врятує світ!