У ЧДТУ відкрилася традиційна осіння виставка робіт викладачів кафедри дизайну

5 листопада 2021

4 листопада 2021 рокуна кафедрі дизайну Черкаського державного технологічного університету відкрилася щорічна традиційна виставка робіт професорсько-викладацького складу кафедри.

Презентувала творчі роботи викладачів кафедри доктор мистецтвознавства, доцент, завідувач кафедри дизайну Інна Яковець.

На офіційне відкриття завітав ректор ЧДТУ Олег Григор, всі проректори університету: Артем Гончаров, Валентин Лазуренко, Еміль Фауре, Микола Куницький та декан факультету комп'ютеризованих технологій машинобудування і дизайну Микола Підгорний.

В експозиції представлені роботи доцента Юрія Борисова, старших викладачів: Івана Суржикова, Олени Галицької, Ірини Саєнко, Григорія Депутата, Сергія Шилімова, Людмили Шилімової-Ганзенко, Яни Вискварки та викладачки Вікторії Шкребтій.

Складні часи породжують сильних людей, відтак сильні люди нашої кафедри і створили ці роботи, зазначив один із організаторів виставки, старший викладач кафедри дизайну ЧДТУ Іван Суржиков.

Відвідувачі виставки одностайно відзначили, що у кожній роботі, з притаманною для автора технікою та живописною манерою, присутні індивідуальне бачення та власне відчуття певного образу.