У ЧДТУ відкрилася виставка робіт студентів-дизайнерів на підтримку безпритульних тварин

21 жовтня 2021

20 жовтня 2021 рокув холі першого корпусу Черкаського державного технологічного університету відбулося відкриття виставки студентських робіт кафедри дизайну.

Традиційну виставку, за ініціативи старшої викладачки кафедри дизайну Олени Галицької та очільниці благодійного фонду «Життя» Оксани Савіцької, присвятили приверненню уваги до проблем безпритульних тварин.

На відкритті виставки були присутні: перший проректор ЧДТУ Артем Гончаров, декан ФКТМД  Микола Підгорний, декан будівельного факультету Денис Грецький, викладачі та студенти кафедри дизайну.

Учасників, гостей та відвідувачів виставки привітали завідувач кафедри дизайну Інна Яковець та завідувач сектору «Графічний дизайн» Олена Храмова-Баранова.

— Кафедра дизайну вже не один рік співпрацює з благодійним фондом «Життя», влаштовує спільні акції, ініціюємо збори коштів на лікування тварин, які не мають домівок. Дуже приємно, що студенти відгукуються на добрі ініціативи і цією виставкою ми прагнемо привернути увагу до проблем безпритульних тварин, заохотити людей до підтримки та допомоги тим, хто цього потребує, — зазначила на відкритті виставки Олена Галицька.

Роботи для благочинної експозиції виконали дизайнерки: Ірина Філатова (Коваленко), Дар'я Дихно, Вікторія Кудревич, Анастасія Мусатенко, Ольга Заєць (Поліщук), Валерія Столяренко, Наталія Волошина та інші під фаховим наставництвом професорки Олени Храмової-Баранової та старших викладачів кафедри дизайну: Олени Галицької, Сергія Деркача, Ірини Гладкової  та Вікторії Шкребтій.