У ЧДТУ відкрилася виставка студентських робіт із графічного дизайну

14 листопада 2019

У середу, 13 листопада, в Черкаському державному технологічному університеті  відбулося відкриття виставки студентських робіт секції "Графічний дизайн" кафедри дизайну факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну ЧДТУ.

Освітня програма "Графічний дизайн" Черкаського державного технологічного університету готує кваліфікованих фахівців з комп'ютерної графіки (WEB дизайну, анімації), дизайнерів графічних робіт, ілюстраторів, декораторів та комерційних дизайнерів.

В експозиції представлені роботи з дисциплін: "Вступ до фаху", "Графічні техніки", "Дизайн плакат", "Дизайн книги", "Шрифтове мистецтво", "Дизайн проектування", "Комп'ютерні технології і фотографіка". Проекти студентів піднімають актуальні соціальні й екологічні питання.

Виставка триває до грудня 2019 р. в 712 а. 1-го корпусу ЧДТУ.