У ЧДТУ відзнаками Міністерства освіти і науки України, органів обласної і міської влади та університету урочисто пошановано освітян

4 жовтня 2021

1 жовтня 2021 року, традиційно напередодні Дня працівників освіти України, освітяни Черкаського державного технологічного університету приймали вітання з нагоди професійного свята.

 – День освітян – це подія, коли ми підсумовуємо свою роботу за рік, аналізуємо якість освіти, замислюємося над тим, що ми доносимо молоді, які знання та навички даємо студентству. Робота з молоддю надихає, заряджає енергією, спонукає до креативу, саморозвитку та самовдосконалення, – зазначив у вітальному слові ректор ЧДТУ Олег Григор.

Цьогоріч, як і у попередні роки,  на професійне свято до Черкаського державного технологічного університету завітав випускник факультету економіки та управління ЧДТУ, а нині міський голова міста Черкаси, Анатолій Бондаренко.

Від імені громади міста Черкаси Анатолій Бондаренко подякував освітянам ЧДТУ за невтомну працю та виконав почесну місію, вручивши науково-педагогічним працівникам провідного технологічного закладу вищої освіти відзнаки міського голови.

Заступниця начальника Управління освіти і науки Черкаської обласної  державної адміністрації Оксана Сімушина у вітальній промові наголосила на важливості освіти, адже майбутнє нашої країни в руках педагогів. Принагідно Оксана Іванівна вручила освітянам ЧДТУ нагороди Міністерства освіти і науки України та Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації. 

До Дня працівників освіти Подяку міського голови міста Черкаси отримала завідувач кафедри дизайну Інна  Яковець.

Ректор ЧДТУ Олег Григор вручив Почесну грамоту ЧДТУ за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку професору кафедри дизайну Олені Храмовій-Барановій

Голова Профспілкового комітету ЧДТУ з нагоди святкування Дня працівників освіти  вручив  Грамоту профспілкового комітету старшому викладачу кафедри дизайну Олені Галицькій.

Урочисте пошанування освітян Черкаського державного технологічного університету завершилося пісенним дарункому виконанні солістки вокальної студії «Консонанс» Відділу студентського розвитку та культурних програм ЧДТУ, студентки першого курсу Будівельного факультету Анастасії Харченко.

 

 

 

 

 

 

                                                                 

 

 

        

 

 

                                                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!