У ЧДТУ віншували ювілярку професора Наталію Романенко

18 липня 2019

15 липня у Черкаському державному технологічному університеті відбулося святково-урочисте спільне зібрання кафедри дизану ЧДТУ з нагоди 70-ї річниці з дня народження доктора технічних наук, професора, завідувачки кафедри дизайну ЧДТУ Наталії Романенко.

Колеги, друзі, рідні, однодумці, теперішні та колишні студенти завітали до навчального закладу, аби привітати з ювілеєм чарівну жінку, прекрасну людину, компетентну фахівчиню, енергійну активістку, яка внесла і продовжує вносити вагомий внесок у становлення та розвиток Черкаського державного технологічного університету.

- Як правило в такий день ми завжди аналізуємо те що було, але сьогодні я пропоную змінити цю традицію і починати думати про те що буде. Я впевнений, що й надалі спеціальність “дизайн” буде розвиватися, адже у нашої ювілярки зусиль і енергії багато. Тому як керівник ставлю завдання активного подалього розвитку спеціальності, – зазначив у вітальному слові ректор ЧДТУ Олег Григор, висловив найщиріші побажання від імені численного колективу університету та вручив ювілярці Почесну грамоту ЧДТУ, Вітальну адресу та букет квітів.

Визначна подія була сповнена безліччю  щирих слів, сердечних побажань, святкових подарунків.