У Черкаському ЦНАПі подякували дизайнерам ЧДТУ за розроблення логотипу

18 грудня 2023

Нещодавно керівництво Черкаського центру надання адміністративних послуг зустрілося із викладачами кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету, щоб подякувати за розроблений ними логотип Центру.

– Ще рік тому для більшої впізнаваності та ідентифікації ЦНАПу, ми вирішили розробити власний логотип. Для цього запросили проконсультуватися фахівців – представників навчальних закладів Черкас, де викладаються дизайнерські дисципліни, – розповів директор ЦНАПу Олег Ткаченко.

Відповідно результатів конкурсу на кращий логотип, участь у якому взяли  колективи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету, Східноєвропейського університету економіки і менеджменту імені Рауфа Аблязова, Черкаського бізнес коледжу та Черкаського художньо-технічного коледжу, переможцем став проєкт студентів та викладачів кафедри дизайну ЧДТУ.

Відтак керівництво ЦНАПу зустрілося з розробниками логотипу – завідувачкою кафедри дизайну ЧДТУ Інною Яковець та старшою викладачкою кафедри дизайну ЧДТУ Оленою Галицькою, аби подякувати дизайнеркам за фахову творчу роботу.

– Створений знак лаконічний і простий у запам'ятовуванні. Образ, закладений у зображувальній частині знака, асоціативно нагадує руку, що тримає документ (надання адмін послуг), дружній потиск рук двох рівних партнерів (адресна допомога в оформленні необхідних документів), серце (відкрите і доброзичливе ставлення працівників центру). Жовтий колір зображення асоціативно нагадує сонячне світло, є кольором думки, осяяння, лідерства. Він не лише надає теплоти зображенню, а підкреслює основну думку: центр є партнером для клієнта і допомагає навести лад і порядок в документах, вирішити важливі адміністративні питання; він може пролити світло і прояснити питання оформлення документів та максимально спростити цей процес. Центр є відкритим до співпраці, – прокоментувала значення логотипу старша викладачка кафедри дизайну ЧДТУ Олена Галицька.

За результатами зустрічі вирішено продовжити творчу співпрацю, обговорено нові цікаві проєкти задля комфорту черкасців, заявників та відвідувачів ЦНАПу.

Директор ЦНАПу Олег Ткаченко вручив розробникам логотипу Подяки міського голови та подарунки.