Участь викладачів та студентів кафедри дизайну у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Культурно-історична спадщина України: перспективи дослідження та традиції збереження.

20 жовтня 2021

7 жовтня 2021 року викладачі та студенти кафедри дизайну прийняли участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Культурно-історична спадщина України: перспективи дослідження та традиції збереження» у Каневі, яка започаткована кафедрою історії та права Черкаського державного технологічного університету.

Упродовж роботи конференції кафедра дизайну організувала тематичну виставку студентських проєктів, зокрема серед експонатів виставки представлені роботи, присвячені Тарасу Шевченку.

Викладачі і студенти кафедри дизайну вдячні за надану можливість виступити і показати проєкти модераторам заходу - доктору історичних наук, професору Валентину Лазуренку та завідувачці кафедри історії та права Черкаського державного технологічного університету, кандидату історичних наук, доценту Ірині Стадник.