УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРІВ

11 лютого 2024

УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРІВ!

8 лютого 2024 року двадцять випускників-магістрів спеціальності Дизайн, освітньої програми Дизайн (за видами) отримали диплом магістра.

Чотири випускниці: Анастасія Лисенко, Надія Дабич-Криницина, Помиляйко Юлія та Ніколюк Олена отримали  диплом з відзнакою.

Вручення дипломів відбувалося в конференц-залі ЧДТУ. У призначений для гуманітарного факультету час, в конференц-залі для привітання зібралися випускники, батьки, друзі, професорсько-викладацький склад кафедр, працівники деканату.

Розпочався захід тихою хвилиною мовчання в пам'ять про полеглих, пролунав Гімн України.

Ректор ЧДТУ Олег Григор, декан факультету Наталія Махиня, завідувачі кафедр привітали випускників й урочисто вручили дипломи магістрів.

З найкращими побажаннями успішного майбутнього до випускників звернулася професорка кафедри дизайну Наталія Романенко - гарант освітньої програми Дизайн (за видами).