Відбувся дев’ятий захист дипломних проектів студентів

17 грудня 2015

15 і 16 грудня в ЧДТУ відбувся черговий (дев’ятий) захист дипломних проектів студентів  спеціальності 7.02020701 «Дизайн».

Відкритий захист проектів відбувався в присутності чисельного зібрання – професорсько-викладацького складу ФКТМД, студентів молодших курсів, гостей, близьких родичів дипломантів, представників фірм – замовників.

Екзаменаційну комісію очолював  заслужений діяч мистецтв, професор, завідувач кафедри дизайну Харківської державної академії дизайну і мистецтв Бойчук Олександр Васильович.

Вісімнадцять студентів впевнено захищали свої дизайн-проекти об’єктів предметно-просторового середовища  й об’єктів комунікації.

З великим піднесенням відбувся захист дизайн - проекту колекції жіночого вбрання під девізом «Я інша» студентки групи ДЗ-04 Ганус Олени, яка підготувала п’ять вишуканих  одиниць колекції. Студентка отримала найвищу оцінку – 100 балів і відзнаку екзаменаційної комісії.

Заслуговують на особливу увагу та подальше впровадження у життя наступні проекти:

Шарової Надії (ДЗ-01) – Дизайн-проект для книги  Дзвінки Матіяш «Реквієм для листопада»

Савчук Оксани (ДЗ-01) – Рекламний комплекс мережі «Barbershop»

Рогожинської Аліни (ДЗ-02) – Дизайн-проект інтер’єрів хостелу (м.Львів)

Гоменюк Аліни (ДЗ-03) – Дизайн-проект комплекту меблів для дитячого садочку

Ножко Віталія (ДЗ-03) – Дизайн-проект дитячого ігрового комплексу