Відкриття виставки до Дня художника

11 жовтня 2019

Напередодні Дня художника 10 жовтня у Черкаському державному технологічному університеті відкрилася щорічна традиційна виставка робіт викладачів кафедри дизайну, присвячена професійному святу. Основою експозиції стали роботи, виконані на весняному та осінньому пленерах, які проходили на мальовничому березі річки Рось на території бази відпочинку ЧДТУ «Топольок» та у мікрорайоні «Дахнівський». Казкові місця не один рік надихають художників на створення творчих робіт. Кожен автор, який брав участь у пленері, мав можливість написати з натури вподобаний мотив природи.

– Сьогодні у нас потужна виставка, на якій представлено 33 роботи десятьох авторів. Цьогоріч викладачі вперше виїжджали на пленер і навесні. Бажаю нашим викладачам творчих успіхів, наснаги, щоб вони і надалі тішили нас такими теплими роботами, – зазначила у вітальному слові завідувачка кафедри дизайну ЧДТУ Наталія Романенко.

Пленерні роботи на виставці представили Юрій БорисовОлена ГалицькаГригорій ДепутатВікторія ЗайцеваЯна Вискварка, Григорій МалородІрина СаєнкоІван СуржиковІрина ХабароваОлександр ШепеньковЛюдмила Шилімова-Ганзенко та Сергій Шилімов.

У кожному творі, з притаманною для автора технікою та живописною манерою, присутні індивідуальне бачення та власне відчуття колористичного сприйняття весняного та осіннього пейзажу і відтворення його на папері чи полотні.