Відкриття виставки студентських робіт сектору «Дизайн середовища»

3 червня 2019

Виставка робіт студентів кафедри дизайну

30 травня 2019 р. відбулося відкриття виставки студентських робіт спеціалізації «Дизайн середовища».

– Ми відкриваємо чергову, четверту виставку і це стало вже доброю традицією – декілька років поспіль демонструвати здобутки й можливості наших студентів, представляти окремі результати діяльності кафедри за різними напрями – зазначила завідувач кафедри дизайну доктор технічних наук, професор Наталія Романенко. – На цей раз – в експозиції представлені напрацювання сектору «Дизайн середовища», який очолює випускниця Харківської академії дизайну і мистецтв, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри Наталія Сергеєва.

Варто підкреслити, що дизайн середовища – це цікава багатогранна сфера діяльності, яка охоплює міські ландшафти, малі архітектурні форми, інтер’єри – тобто все те, що складає зовнішній та внутрішній простір предметно-просторового оточення людини. Ми намагаємося популяризувати свій напрям за рахунок виконання проектів щодо нагальних потреб, запитів та реальної співпраці. Лише протягом останнього навчального року було розроблено пропозиції парку реабілітації для «Спілки батьків молоді-інвалідів», місць відпочинку різних куточків міста, дахів промислових споруд, оновлення інтер’єрів центральної бібліотеки імені Лесі Українки та холу І поверху 4 корпусу ЧДТУ. Студенти із задоволенням вивчають й застосовують нові тенденції дизайну, сучасні матеріали і технології. Ставити складні комплексні завдання та вирішувати їх допомагають досвідчені фахівці-представники різних мистецьких шкіл України: випускник Львівської академії мистецтв, старший викладач Григорій Депутат, випускник Харківської академії дизайну і мистецтв, старший викладач Сергій Шилімов, випускник Черкаського державного технологічного університету, кандидат технічних наук, доцент Мекурія Демессіє.
Зі словами підтримки та сподівання на подальші успіхи до викладачів та студентів кафедри звернулися: декан факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну Микола Підгорний, представники Дирекції парків міста Черкаси, присутні гості зі Східноєвропейського університету.
Виставку можна оглянути до 20 червня в аудиторії 712-1 корпусу ЧДТУ.