Викладачі спеціалізації «Графічний дизайн» провели перегляд робіт студентів-дизайнерів другого і третього курсів

1 липня 2020

Викладачі спеціалізації  «Графічний дизайн» кафедри дизайну провели перегляд робіт студентів другого і третього курсів спеціалізації з дисциплін: «Дизайн проєктування», «Дизайн плакат», «Комп'ютерні технології та фотографіка», «Графічні техніки і комп'ютерна графіка», «Робота в графічних матеріалах», «Анімація» і «Живопис».

Студенти представили розробки рекламних комплексів, плакатів, шрифтів, листівок, анімаційних роликів, творчих графічних і живописних робіт. Кожна робота графічного дизайнера стала поєднанням творчості та актуальності, а деякі роботи піднімають соціальні проблеми людства.

Графічний дизайн вносить інновації у розвиток соціально-економічної та культурної сфер життя, сприяючи формуванню візуальної культури в дизайні інформаційного простору.