Викладачі і студенти спеціалізації "Промисловий дизайн" передали макети для незрячих у черкаську школу-інтернат

30 травня 2019

24 травня на урочистій лінійці до свята останнього дзвоника студенти і викладачі спеціалізації "Промисловий дизайн" Черкаського державного технологічного університету передали макети для незрячих учням Черкаської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради.

З вітальним словом до учнів та вчителів школи звернувся ректор ЧДТУ  Олег Григор, який привітав усіх із завершенням навчального року та вручив тактильні посібники – дві об’ємні конструкції: міст через дамбу та зріз шару земної кори, які виготовляли упродовж п’яти місяців студенти групи ДЗ-53 (Буцяк Д., Пищик О., Тертишник М., Циганкова М., Борисова М., Харченко О., Червонопільський С. та Прудиус Є.) спеціалізації «Промисловий дизайн» під керівництвом доктора мистецтвознавства, доцента, професора кафедри дизайну Інни Яковець, кандидата мистецтвознавства, старшого викладача Олександра Луговського та старшого викладача Наталії Литовченко.

Макети виготовлені за сприяння благодійного фонду «Разом» меценатки Людмили Русаліної. На святі був присутній директор фонду Борис Холоденко.

Після завершення урочистостей учні школи мали можливість дослідити макети. Вони вперше змогли уявити, як виглядає черкаський міст через Дніпро та зріз шару земної поверхні з рослинним і тваринним наповненням.

Створені тактильні посібники стануть в нагоді на заняттях з природознавства, СПО (соціально-побутової орієнтації), географії тощо для індивідуальної роботи з реальними об’єктами.