Виставка робіт студентів - дизайнерів під девізом: «Таланти твої Україно, – безмежні!»

27 грудня 2019

27 грудня на кафедрі дизайну факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну відкрилася виставка робіт студентів 4 курсу спеціальності «Дизайн» з курсу «Історія дизайну», присвячена  дослідженню становлення і розвитку дизайну в Україні. Виставка проходила під девізом: «Таланти твої Україно, –  безмежні!».

Виставку відкрила завідувачка кафедри дизайну, д.т.н., професор Романенко Н.Г., яка є ініціатором проекту. Викладаючи навчальну дисципліну «Історія дизайну», Наталія Григорівна, наголосила, що однією з основних компетентностей, яких набувають студенти при засвоєнні цієї дисципліни, є знанняісторико-культурних цінностей, напрацьованих людством. Ці знання стають орієнтирами для творчої особистості. І якщо еволюція становлення і розвитку дизайну Європи, Америки, Японії вивчена і прописана досить докладно, то Історія дизайну України вимагає досліджень, чим ми і займаємося із студентами вже протягом декількох  років.

Зміст досліджень прокоментувала студентка групи ДЗ-61 Манько Каріна, наголосивши на тому, що історико-культурні цінності: архітектура, образотворче мистецтво, ремесло, техніка – це той грунт, з якого органічно проростає матеріальна культура людства, тобто дизайн. Саме за цими чотирма напрямками кожен студент досліджував еволюцію дизайну у відповідній області України. Об’єкти, що впали їм до вподоби відтворювалися в колажах і плакатах під девізом:  «Таланти твої Україно, – безмежні!».

В організації виставки, створенні експозиції та коментарях до кожної  роботи брали активну участь старші викладачі: Галицька О.В., Малород Г.В., Суржиков І.В., викладач — Зайцева В.С.