Виставка робіт випускників кафедри монументального живопису Харківської державної академії дизайну і мистецтв: «Автопортрет з яблуком. Само-презентація міфу»

18 лютого 2020

13 лютого 2020 року викладачі, студенти та співробітники кафедри дизайну стали учасниками відкриття виставки в Черкаському обласному художньому музеї робіт харківських монументалістів «Автопортрет з яблуком. Само-презентація міфу». В основі живописних композицій, створених мисткинями, біблейський сюжет: Єва і яблуко як само-презентація міфу. Усі учасники виставкового проекту — вихованки кафедри монументального живопису Харківської державної академії дизайну і мистецтв (ХДАДМ), випускниці різних років, починаючи з 2001 до 2019 рр.

Виставковий формат, запропонований професором Котляром Є.О. поєднує  живопис з ІТ-технологіями, які реалізовані студентами ХДАДМ під керівництвом завідувача кафедри мультимедійного дизайну, доцента           Опалєва М.Л. Встановивши на смартфон спеціальну програму Artiviveі, направивши його об’єктив на картину,можна побачити як зміст оживає за доповненою віртуальною реальністю.

Всі присутні з великим задоволенням переглянули виставку і отримали позитивні емоції від побаченого.