Вручення дипломів випускникам – магістрам 2020 року

17 лютого 2020

13 лютого в актовому залі Черкаського державному технологічному університеті відбулася особлива подія – вручення дипломів магістрам — випускникам 2020 року. Випускники факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну зібралися у родинному колі,  запросивши батьків, друзів, рідних розділити урочисті миті. На гостини завіталиректор ЧДТУ Олег Григор, проректори аби висловити щирі побажання вчорашнім студентам не зупинятися на досягнутому, любити і розвивати Україну, не забувати рідну Alma mater.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся декан факультету Підгорний М.М., завідувачі кафедр, зокрема і завідувачка кафедри дизайну Романенко Н.Г., яка запросила випускників спеціальності  «Дизайн» за святковий круглий стіл.

Зі свого боку, випускники висловили слова вдячності викладачам, співробітникам, друзям за незабутні роки навчання в ЧДТУ.