ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПЛЕНЕР У КАРПАТАХ

9 жовтня 2019

м. Косів, 2 - 5 жовтня 2019 року

Вже стало традиційним проведення на базі Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ Всеукраїнського пленеру із живопису «Пленер у Карпатах». Мета пленеру – обмін досвідом та виявлення особливостей індивідуальної живописної мови у студентів. Учасниками пленеру стали 52 студенти, які представляли 15 вищих навчальних закладів України.

Студенти кафедри дизайну ЧДТУ Руль Ольга (ДЗ-62) і Кудревич Вікторія (ДЗ-61) під керівництвом старшого викладача Депутата Г.І. приймали участь у Всеукраїнському пленері з живопису. Учасниками пленеру було створено чудові роботи, в яких оспівано неймовірні краєвиди Карпат. За результатами акції виникли ідеї щодо нових мистецьких проектів, в музеї Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ відкрито виставку студентських робіт створених на Всеукраїнському пленері із живопису.

Всі учасники нагороджені дипломами, отримали сертифікат про участь у Всеукраїнському Карпатському пленері.