Заступниця голови профспілкового комітету ЧДТУ Марина Ткаченко стала переможницею Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів «Код Нації»

29 вересня 2023

Заступниця голови профспілкового комітету Черкаського державного технологічного університету, викладачка кафедри дизайну ЧДТУ Марина Ткаченко стала переможницею Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів «Код Нації» до 32-ї річниці Незалежності України, що проходив у межах Національного Фестивалю «Код Нації». Картина художниці з назвою  «Світле майбутнє», написана олійними фарбами на полотні 40х60 см,  здобула перше місце у номінації «Мальовнича Україна».

Особливістю та важливою метою мистецького конкурсу став збір коштів для підтримки ЗСУ –  усі благодійні внески, сплачені конкурсантами за участь, спрямувалися на рахунок благодійного фонду «Відсоток Небайдужих», який у подальшому забезпечить потреби сил протидії ворогові.

–  Наш «Код Нації» –  це люди. Люди, здатні творити, попри все. То ж мета цього конкурсу – відшукати найдостойніші роботи у всіх сферах та не залишити поза увагою кожну перлинку народної творчості! –  зазначають організатори події.

Колектив Черкаського державного технологічного університету та профспілковий комітет вітає Марину Ткаченко з мистецькою перемогою, зичить нових професійних і особистих досягнень та висловлює вдячність за доброчинну діяльність задля наближення нашої перемоги.