Завідувач кафедри дизайну Інна ЯКОВЕЦЬ відвідала кафедру дизайну Волинського національного університету імені Лесі УКРАЇНКИ (м. Луцьк).

6 січня 2022

В січні 2022 р. завідувач кафедри дизайну Інна ЯКОВЕЦЬ з дружнім візитом у рамках співпраці відвідала кафедру дизайну Волинського національного університету імені Лесі УКРАЇНКИ (м. Луцьк).

Приємне спілкування про майбутні спільні творчі проєкти, цікава пізнавальна екскурсія історичними місцями міста Луцька, яку провів завідувач кафедри Дмитро АВРАМЕНКО, обговорення робіт перегляду першого курсу студентів спеціальності 022 Дизайн, підготовка творчих робіт студентів-дизайнерів двох навчальних закладів для участі у Всеукраїнському конкурсі екоплакату у травні 2022 р.

Готуємося до нових зустрічей, вже зі студентами.