Зустріч з майбутніми роботодавцями

21 березня 2016

12 березня на кафедрі Дизайну відбулася зустріч професорсько-викладацького складу, випускників спеціальності «Дизайн» з майбутніми роботодавцями. Присутніх привітала завідувач кафедри дизайну, д.т.н., професор Романенко Н.Г.

Наталія Григорівна підкреслила, що подібний «Ярмарок вакансій» проводиться кафедрою щорічно.

До студентів із задоволенням прийшли поспілкуватися директори декількох рекламних агенцій, видавництв і ательє.

Директор фірми ts plus Сергій Артеменко досить цікаво й емоційно розповів про діяльність фірми.

Неодноразово зустрічається із студентами директор Дизайн студії «Інтер’єр ідея» Павле Радченко

Частий гість на кафедрі директор Ательє «Успіх», пані Ірина Макаренко.

Досить прагматичні побажання щодо успішності фахівця з Дизайну візуальних комунікацій висловив генеральний директор видавництва «leprint» Олександр жуков

Дуже уважно студенти вислухали зауваження і побажання директора видавництва «Брама-Україна» Олександра Третякова.

Студенти дуже часто користуються послугами

Зібрання привітав декан факультету комп’ютеризованих технологій і дизайну Підгорний Микола Володимирович.

На завершення, завідувач кафедри Дизайну підкреслила, що університет випускає творчих особистостей, здатних створювати нову образність, тому в навчальному процесі велика увага приділяється фаховим фундаментальним дисциплінам «Рисунок « і «Академічний живопис».