Кудревич Вікторія Валеріївна

Сфера наукових інтересів:

Комп’ютерна графіка, анімація.

Інформація про кваліфікацію викладача

Черкаський державний технологічний університет, 2022 рік закінчення за спеціальністю «Дизайн», освітній рівень магістр.

Черкаський державний технологічний університет, 2020 рік закінчення за спеціальністю «Графічний дизайн» освітній рівень бакалавр.

Олександрійський коледж культури та мистецтва, 2018 рік закінчення за спеціальністю «Декоративно-прикладне мистецтво» освітній рівень молодший спеціаліст.

ORCID  https://orcid.org/0009-0003-7453-868X

Стаж науково-педагогічної роботи:з 1 вересня 2022р.

Участь у конференціях:

1. Кудревич В.В.,Храмова-Баранова О.Л., ВЕБ-САЙТ: ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ ТА ПЕРСПЕКТИВИ В УКРАЇНІ. ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція (з міжнародною участю) «Культурно-історична спадщина України: перспективи дослідження та традиції збереження», кафедра історії та права Черкаського державного технологічного університету. Черкаси, ЧДТУ, 6 листопада 2020 р. С.186-188.

2. Кудревич В.В., Войтенко К.В. ПЕРСПЕКТИВИ КОМП’ЮТЕРНОГО ДИЗАЙНУДИЗАЙН ТА МИСТЕЦТВО В КОНТЕКСТІ СОЦІОКУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ // Матеріали VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції (07-08 вересня 2022 р.), ХНТУ / за ред. Білик А.А. − Херсон: ХНТУ, Кам’янець-Подільський: ФОП Панькова А.С., 2022 р. – С.126-128.

3. Кудревич В., Канюк К. РЕКЛАМА В УКРАЇНІ: КУЛЬТУРНІ ТРАДИЦІЇ. Матеріали V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Культурно-історична спадщина України: перспективи дослідження та традиції збереження» (з міжнародною участю) (м. Черкаси, ЧДТУ, 20 – 21 жовтня 2022 р.) /, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси: видавець Гордієнко Є. І., 2022. – С.126-128.

4. Кудревич В.В.Художньо-естетичні особливості образу в цифровій творчості. ІІ Міжнародна он-лайн науково-практична  конференція «Парадигми мистецької та технологічної освіти: сучасні виклики і проблеми вирішення» Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, Харків, 14 жовтня 2022 р.

5. Кудревич В.В.НАЦІОНАЛЬНІ ТРАДИЦІЇ В РЕКЛАМІ УКРАЇНИ. Міжнародної наукової конференції (в офлайн- та онлайн-режимі) «Проблеми відновлення соціальної інфраструктури та просторового розвитку територій повоєнної України», Львів, Львівський національний університет природокористування (ЛНУП), 27-28 жовтня 2022 р.

Основні дисципліни, що викладаються

1. Вступ до фаху дизайнера графіка.

2. Шрифтове мистецтво.

3. Основи цифрового живопису.

4. Дизайн реклами і упаковки.

Інші види діяльності

1.        Участь у мистецькій акції «Вольнанова» (травень 2022).
2. Участь у виставці робіт викладачів кафедри дизайну до Дня Художника (18 жовтня 2022).

2.        Майстер-клас із вивчення можливостей техніки графіки «Український скоропис» на кафедрі дизайну ЧДТУ (16 листопада 2022).
4. Майстер-клас із вивчення можливостей комп’ютерної графіки (7 березня 2023).

Нагороди та заохочення

1. Диплом ІІ ступеню у другому обласному конкурсі з образотворчого мистецтва «Палітра Черкащини» (в
ересень 2019р.).

2. Диплом ІІІ ступеню у VI Міжнародному конкурсі книжкового знаку пам'яті Фелікса Кідера номінація момеріальний екслібрис (6 листопада 2020).

3. Диплом за активну громадську діяльність, успіхи у навчанні та з нагоди 61 річниці ЧДТУ(2021р.).

4. Грамота 1 місце за участь у студентській науково-практичній конференції ЧДТУ (2021р.).

5. Диплом лауреата і ступенявсеукраїнського мистецького конкурсу «Битва жанрів art 5» (17 жовтня 2022).