Шилімов Сергій Анатолійович

Старший викладач

Електронна адреса [email protected]

Інформація про кваліфікацію викладача

Харківський художньо – промисловий інститут, 1985р. «Інтер’єр та обладнання».

Cфера наукових інтересів– дизайн інтер’єрів

Стаж науково-педагогічної роботи – 23 роки

Участь у виставках

1. Шилімов С.А. «Готель «Слов’янський». Обласна виставка «Черкаські художники у вінок шани великому Кобзареві». Музей кобзаря. Березень 2023р.

2. Шилімов С.А. «Черкаси» Обласна виставка «Різдвяна» Черкаський обласний художній музей. Грудень 2022р.

3. Шилімов С.А. «Ворскла», «Вечір», «Літо». Виставка до Дня художника. 4 корпус ЧДТУ.

4. Шилімов С.А., Шилімова-Ганзенко Л.Г. «Білий шум» інсталяція. Міжнародна виставка «Антракт – XVII» Черкаський обласний художній    музей. Травень 2021.

5. Шилімов С.А., Шилімова-Ганзенко Л.Г. «Монодія в червоному» інсталяція. Міжнародна виставка «Діалоги – Х» Черкаський обласний художній музей. Листопад 2020.

6. Обласна виставка «Вінок шани Великому Кобзареві» Черкаси. Музей Кобзаря. Березень 2020. 3 роботи.

7. Шилімов С.А. «Notabеne» Папір, акварель. Міжнародна виставка акварельного живопису «Дні-про». Черкаський обласний художній музей. Серпень 2019р.

Відомості про підвищення кваліфікації

Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького. Довідка про проходження стажування. 15.06.2018 р.

Основні дисципліни, що викладаються

·  Дизайн інтер’єрів;

·  Просторове проектування.

Інші види діяльності

Член Спілки дизайнерів України

Нагороди та заохочення

Почесна грамота ЧДТУ. За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовці висококваліфікованих спеціалістів. 2020р.