Шилімова-Ганзенко Людмила Григорівна

Старший викладач

Електронна адреса – l.shylimova-hanzenko@chdtu.edu.ua

Інформація про кваліфікацію викладача

Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва, 1987р. Декоративно-прикладне мистецтво.

Cфера наукових інтересів — сучасне мистецтво

Стаж науково-педагогічної роботи –  23 роки

Участь у виставках

1. Шилімова-Ганзенко Л.Г. «Буття», «Без назви», «Доба пост правди» Обласна виставка «Черкаські художники у вінок шани великому Кобзареві». Музей кобзаря. Березень 2023р.

2. Шилімова-Ганзенко Л.Г. «Святвечір 2022 року»  Обласна виставка «Різдвяна» Черкаський обласний художній музей. Грудень 2022р.

3. Шилімова-Ганзенко Л.Г. «Осінь», «Спогади» Виставка до Дня художника. 4 корпус ЧДТУ.

4. Шилімова-Ганзенко Л.Г., Шилімов С.А. «Білий шум» інсталяція. Міжнародна виставка «Антракт – XVII» Черкаський обласний художній    музей. Травень 2021.

5. Шилімова-Ганзенко Л.Г. «Коліжанки» 2 роботи. Всеукраїнська виставка «Світ іграшки» Галерея Спілки народного мистецтва. Травень 2021

6. Шилімова-Ганзенко Л.Г. Серія робіт   «Спогади» (4 роботи). Всеукраїнська виставка «Світ Божий, як Великдень»  м. Лубни. Вересень 2020.

7. Шилімова-Ганзенко Л.Г., Шилімов С.А. «Монодія в червоному» інсталяція. Міжнародна виставка «Діалоги – Х» Черкаський обласний художній музей. Листопад 2020.

8. Шилімова-Ганзенко Л.Г. Інсталяція. «Свердловин. Шевченко» Акварель. Черкаський художній музей. Міжнародна виставка акварельного живопису «ДНІ-ПРО»1-15 серпня 2019 р.

9..Шилімова-Ганзенко Л.Г. Персональна виставка творів «Мала планета Україна». Кераміка. Музей мистецтв Прикарпаття м. Івано-Франківськ 12.03.2019 — 09.04.2019.

- Каталог «Барви Черкащини 40 років». Упор. Фізер І.В., Кравчук Р.С. – Черкаси: Б 24 Видавець Ю. Чабаненко, 2020. – 110с., с.104 -105.

- Каталог XIX Всеукраїнської виставки декоративного мистецтва «Світ Божий, як Великдень». – Лубни 2020 – 46с., с.43.

Відомості про підвищення кваліфікації

Certificate of completion.1330/07/50. 11 липня 2017р. Вища школа лінгвістична, м. Ченстохове, Польща.

Основні дисципліни, що викладаються

·        Декоративний живопис;

·        Скетч рисунок і живопис.

Інші види діяльності

1.                 Член правління Черкаської організації Національної спілки художників України.

2.                 Художньо-виставкова діяльність.

Нагороди та заохочення

Почесна грамота ОДА і Обласної Ради.За особливі заслуги перед Черкащиною. 2021р.